Waga samochodowa cena, waga samochodowa ceny… ?

Klient ma możliwość wyboru ceny wagi samochodowej z bardzo dużego zakresu cen oraz najkorzystniejszych dla siebie formy zakupu i warunków płatności.

Zakup wagi samochodowej jest inwestycją na wiele lat a jej znaczenie wzrasta właśnie dzisiaj, kiedy to miliony ton cennych towarów przewożonych jest drogami.

waga samochodowa cena
waga samochodowa cena

Nowoczesne wagi samochodowe spełniają wiele funkcji, znacznie wykraczających poza samo ważenie.

Stają się one zwartymi źródłami danych dla szczegółowej rejestracji surowców i gotowych produktów przywożonych i wywożonych z terenu zakładu przemysłowego. Dokładne i bezawaryjne ważenie ma istotne znaczenie praktycznie w każdej gałęzi gospodarki. Zakup i zainstalowanie urządzenia najwyższej klasy pozwala utrzymać spokój i pewność rozliczeń w obrocie towarowym, w przeciwnym razie użytkownik narażony jest na poważne straty, które zbyt późno zauważone mogą osiągnąć duże rozmiary.

Oferowana przez nas elektroniczna waga samochodowa jest tak zaprojektowana aby można ją było dopasować praktycznie do każdych warunków pracy i do każdych wymagań potencjalnego użytkownika.

Jest to bardzo trwała konstrukcja stalowo żelbetowa skręcana z elementów w miejscu montażu.

Pierwszym parametrem wagi dopasowywanym do potrzeb klienta jest jej zakres ważenia, którego właściwy dobór pozwala zważyć praktycznie każdy pojazd mogący poruszać się po drogach krajowych i nie tylko.

Kolejnym parametrem, który jest ustalany wspólnie z przyszłym użytkownikiem wagi jest wielkość pomostu ważącego.

Tutaj użytkownik ma możliwość doboru wagi w szerokim zakresie długości  co daje szansę dokładnego dopasowania wagi np. do rodzaju ważonych pojazdów jak również do powierzchni terenu, na którym będzie ustawiona waga.

Sercem wagi jest zestaw najnowocześniejszych cyfrowych przetworników nacisku.

Przetworniki te wykonane są ze stali nierdzewnej i generują sygnały wyjściowe w postaci cyfrowej. Takie rozwiązanie zapewnia zwarty strumień transmisji danych i eliminuje kłopoty nieuchronnie związane z przesyłaniem sygnałów analogowych.
Oprogramowanie wagi jest także dopasowywane pod klienta i pozwala na prowadzenie różnego rodzaju zestawień i baz danych a także do wystawiania faktur VAT i innych dokumentów np. magazynowych.

Aby w pełni sprostać wymaganiom klientów elektroniczne układy pomiarowe wagi mają niezawodne zabezpieczenie(stopień zabezpieczenia IP68) przed:

  • Zakłóceniami fal radiowych,
  • Wodą i korozją,
  • Wyładowaniami atmosferycznymi,
  • A nawet przed gryzoniami.

Innymi „elastycznymi” cechami wagi są: możliwość wykonania wagi w wersji zarówno najazdowej jak i w wersji zagłębionej, możliwość zastosowania różnego rodzaju elektronicznych układów pomiarowych, możliwość zastosowania osprzętu takiego jak sygnalizacja świetlna, szlabany, czytniki kart magnetycznych, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę w firmie.

Ostatnim ( a czasami pierwszym ) bardzo ważnym elementem wagi, który jest dopasowywany do wymagań klienta jest jej cena.

Dzwoniąc pod numer telefonu (024) 721 59 31  lub  500 288 411 możecie Państwo zgłaszać swe uwagi i problemy dotyczące użytkowanych przez Państwa wag ( nie tylko naszej produkcji ), a my ze swej strony postaramy się jak najlepiej i jak najszybciej pomóc Państwu w rozwiązywaniu tych problemów.

Masz pytanie odnoście ceny wagi samochodowe? Zadzwoń…..

UWAGA: TELEFONY SĄ CZYNNE PRZEZ CAŁĄ DOBĘ A PORADY SĄ BEZPŁATNE.