Renowacja pojazdów zabytkowych

Z miłości do piękna i z pasją zajmujemy się także renowacją i sprzedażą samochodów zabytkowych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz niezbędny sprzęt, aby perfekcyjnie przygotować każdy pojazd.

Pojazdy wychodzące spod naszej ręki budzą uznanie, potencjalnych klientów, błyszczą swym pięknem i  imponują niezawodnością.

Podczas przygotowania pojazdu dbamy o każdy szczegół i staramy się aby jak najbardziej przybliżyć jego wygląd do takiego z jakim wyszedł z fabryki kilkadziesiąt lat temu.

Screenshot_38

Do renowacji wykorzystujemy oryginalne części a czasami gdy trzeba części dorabiamy także sami.

Nie dopuszczamy, aby nasze pojazdy miały jakieś niedoróbki bo to boli ale nie pozwalamy sobie na to aby pojazdy były przerabiane, udoskonalane i tuningowane.

W naszej kolekcji posiadamy szereg ciekawych egzemplarzy mercedesa.

Zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia nas i obejrzenia naszej kolekcji.

Renowacja samochodów zabytkowych

Z miłości do piękna oraz z ogromną pasją zajmujemy się także renowacją i sprzedażą samochodów zabytkowych. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz niezbędny sprzęt, aby perfekcyjnie przygotować każdy pojazd. To wszystko w trosce o spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Pojazdy wychodzące spod naszej ręki budzą uznanie potencjalnych odbiorców, błyszczą swym pięknem i imponują niezawodnością.

Profesjonalne i kompleksowe odnawianie samochodów zabytkowych

Jako miłośnicy pojazdów “z duszą” doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzielimy naszą pasję z wieloma osobami, które również zafascynowane są klasykami motoryzacji. Właśnie dlatego świadczymy usługę odnawiania zabytkowych samochodów, dbając przy tym, aby nie ingerować w oryginalny wygląd pojazdu. Z naszą pomocą możesz cieszyć się sprawnym i eleganckim autem z dawnych lat, jednocześnie przyciągając uwagę innych kierowców. Przekonaj się sam, jak działamy!

Renowacja starych samochodów to nasza specjalność!

Podczas przygotowania pojazdu dbamy o każdy szczegół i staramy się, aby jak najbardziej przybliżyć jego wygląd do takiego, z jakim wyszedł z fabryki kilkadziesiąt lat temu. Do renowacji samochodów zabytkowych wykorzystujemy oryginalne części, a czasami – gdy jest taka potrzeba – części dorabiamy także sami. Nie dopuszczamy, aby nasze pojazdy miały jakiekolwiek niedoróbki, bo to boli, jednak nie pozwalamy sobie na to, aby pojazdy były przerabiane, udoskonalane bądź tuningowane.

Wag-Pol Łęczyca – zaufaj ekspertom od odnawiania samochodów zabytkowych

Świadczone przez nas usługi to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników starych aut. W naszej kolekcji posiadamy szereg ciekawych egzemplarzy Mercedesa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia nas i obejrzenia naszej kolekcji. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonej przez nas usługi renowacji samochodów zabytkowych zapraszamy do kontaktu!

Mówi się, że stare samochody “mają duszę”,
a my tę duszę zauważamy i staramy się wyeksponować...