Waga samochodowa cena, waga samochodowa ceny… ?

Cena wag samochodowych

Klient ma możliwość wyboru ceny wagi samochodowej z bardzo dużego zakresu oraz najkorzystniejszych dla siebie formy zakupu i warunków płatności. Zakup wagi samochodowej jest inwestycją na wiele lat, a jej znaczenie wzrasta właśnie dzisiaj, kiedy to miliony ton cennych towarów przewożonych jest drogami. Nowoczesne wagi samochodowe spełniają wiele funkcji, znacznie wykraczających poza samo ważenie. Stają się one zwartymi źródłami danych dla szczegółowej rejestracji surowców, a także gotowych produktów przywożonych i wywożonych z terenu zakładu przemysłowego.

Elektroniczne wagi samochodowe prosto od producenta

Dokładne, bezawaryjne ważenie ma istotne znaczenie praktycznie w każdej gałęzi gospodarki. Zakup i zainstalowanie urządzenia najwyższej klasy pozwala utrzymać spokój oraz pewność rozliczeń w obrocie towarowym, w przeciwnym razie użytkownik narażony jest na poważne straty, które zbyt późno zauważone mogą osiągnąć duże rozmiary. Oferowana przez nas elektroniczna waga samochodowa jest tak zaprojektowana, aby można ją było dopasować praktycznie do każdych warunków pracy i do każdych wymagań potencjalnego użytkownika. Jako producent przykładamy dużą wagę do funkcjonalności naszych urządzeń.

Samochodowe wagi najazdowe od Wag-Pol Łęczyca

Waga najazdowa to bardzo trwała konstrukcja stalowo-żelbetowa skręcana z elementów w miejscu montażu. Pierwszym parametrem wagi dopasowywanym do potrzeb Klienta jest jej zakres ważenia, którego właściwy dobór pozwala zważyć praktycznie każdy pojazd mogący poruszać się po drogach krajowych i nie tylko. Kolejnym parametrem, który jest ustalany wspólnie z przyszłym użytkownikiem wagi, jest wielkość pomostu ważącego. Tutaj użytkownik ma możliwość doboru wagi w szerokim zakresie długości, co daje szansę dokładnego dopasowania wagi np. do rodzaju ważonych pojazdów jak również do powierzchni terenu, na którym będzie ustawiona waga samochodowa.

Szerokie zastosowanie wagi samochodowej

Sercem wagi samochodowej jest zestaw najnowocześniejszych przetworników nacisku. Przetworniki te wykonane są ze stali nierdzewnej i generują sygnały wyjściowe. Oprogramowanie urządzenia jest także dopasowywane pod klienta i pozwala na prowadzenie różnego rodzaju zestawień, baz danych, a także do wystawiania faktur VAT oraz innych dokumentów na przykład magazynowych.

Zalety wag tworzonych na zamówienie

Aby w pełni sprostać wymaganiom Klientów, elektroniczne układy pomiarowe wag samochodowych mają różnego rodzaju zabezpieczenia przed:

  • zakłóceniami fal radiowych,
  • wodą i korozją,
  • wyładowaniami atmosferycznymi,
  • przed gryzoniami.

Innymi „elastycznymi” cechami urządzeń, dostępnymi na zamówienie, są: możliwość wykonania wagi w wersji zarówno najazdowej jak i w wersji zagłębionej, zastosowania różnego rodzaju elektronicznych układów pomiarowych, zastosowania osprzętu takiego jak sygnalizacja świetlna, szlabany, czytniki kart magnetycznych, które w znacznym stopniu ułatwiają pracę w firmie.

Informacje o cenach wag samochodowych

Ostatnim (a czasami pierwszym) bardzo ważnym elementem wagi samochodowej, który jest dopasowywany do wymagań Klienta, jest jej cena. Dzwoniąc pod numer telefonu (024) 721 59 31 lub 500 288 411 możecie Państwo zgłaszać swe uwagi i problemy dotyczące użytkowanych przez Państwa wag (nie tylko naszej produkcji), a my ze swej strony postaramy się jak najlepiej i jak najszybciej pomóc Państwu w rozwiązywaniu tych problemów.

Masz pytanie dotyczące cen wag samochodowych? Zadzwoń! Nasze telefony są czynne całą dobę, a porad udzielamy bezpłatnie.