Wagi samochodowe zagłębione i najazdowe

Wszystkie oferowane przez nas wagi posiadają odpowiednie zatwierdzenia typu wydane decyzją
Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie zezwalające na wprowadzanie do obrotu i użytkowania.

WAGA SAMOCHODOWA – OPIS

Wagi samochodowe, jakie oferujemy to połączenie wysokiej jakości, estetyki wykonania oraz wysokiej funkcjonalności. Dostępne są w formie wag zagłębionych oraz najazdowych, więc każdy użytkownik może wybrać dla siebie najbardziej dogodną opcję do wykorzystania. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie asortymentu.

Oferujemy wagi samochodowe, które mogą być wykorzystywane także jako zagłębione lub najazdowe. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie zatwierdzenia wydane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie, co zapewnia gwarancję wysokich standardów wykonania, a także pozwala na wprowadzenie do obrotu oraz komfortowe użytkowanie. Z naszej oferty korzystają Klienci z BiałegostokuGdańskaLublinaKrakowaPoznaniaRzeszowaSzczecinaŁodzi oraz innych miast Polski.

Funkcjonalne wagi samochodowe zagłębione i najazdowe

Wagi samochodowe zagłębione i najazdowe dostępne są w różnorodnych wymiarach pomostów wagowych, zakresach obciążenia. Gwarantujemy również komfortowe typy pomostów, takie jak stalowe, żelbetowe czy stalowo-żelbetowe. Powierzchnia wagi zagłębionej jest dostosowywana indywidualnie, położona jest w poziomie drogi dojazdowej albo placu, na którym ma się znajdować. Nie ma tutaj potrzeby budowania najazdów, więc można zaoszczędzić sporo przestrzeni.

Zarówna najazdowa, jak i zagłębiona wersja wag samochodowych to konstrukcja oparta na ławach żelbetowych: dwóch, trzech lub czterech. Wykonywane są one na podsypce z chudego betonu B – 10 Mpa. Dodatkowo na fundament wagi zagłębionej składają się ściany fundamentowe wokół wagi i zamykające przestrzeń pod nią. W ten sposób tworzy się piwnica, która jest potrzebna do prawidłowego serwisowania wagi.

Waga samochodowa zagłębiona i najazdowa nie wymagają montażu instalacji odwodnienia. Utrzymanie w czystości nie jest trudne, więc każdy użytkownik jest sobie w stanie z tym poradzić. Nie ma żadnych miejsc, w których mogłyby się zbierać zabrudzenia. W wersji zagłębionej należy okresowo zmywać nieczystości spod pomostu wagi oraz dołu fundamentowego, przy wykorzystaniu bieżącej wody. Pomost stalowy lub betonowy nie wymaga wielkiej obsługi, mamy tutaj łatwy dostęp do elektronicznych elementów układu pomiarowego.

Wagi samochodowe od WAG-POL – oszczędność miejsca i komfort obsługi

Waga samochodowa zagłębiona to oszczędność miejsca na placu, więc można postawić konstrukcję nawet na niewielkiej powierzchni. Ruch może się odbywać przez wagę, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać cały plac. W przypadku wag samochodowych w opcji najazdowej wjeżdżają na nią tylko te pojazdy, jakie mają być zważone, co zapewnia większą funkcjonalność.

Dodatkowo wagi zagłębione i najazdowe mogą być wyposażone w nowoczesne drukarki, które dają możliwość drukowania prostych kwitów wagowych. Dostępne wyposażenie to również komfortowy wyświetlacz zewnętrzny, komputerowy system obsługi wagi, a także sygnalizatory świetlne, czytniki kart zbliżeniowych czy szlabany oraz systemy monitoringu i wiele innych systemów montowanych na życzenie Klienta.