Wagi rolnicze, wagi dla rolnictwa i rolników

Wszystkie oferowane przez nas wagi posiadają odpowiednie zatwierdzenia typu wydane decyzją
Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie zezwalające na wprowadzanie do obrotu i użytkowania.

WAGI ROLNICZE – OPIS

Nowoczesne gospodarstwa rolne charakteryzują się innowacyjnością, efektywnością, a także większą wygodą dla mieszkańców. Warto w tym zakresie postawić na optymalne rozwiązania, dzięki którym będzie można lepiej i skuteczniej zarządzać swoją działalnością. Nasza firma zajmuje się sprzedażą solidnych wag rolniczych, które odznaczają się najlepszymi standardami wykonania. Ich zastosowanie sprawia, że każdy rolnik może wreszcie zapanować nad procesem produkcji i zyskać kontrolę nad przepływem towarów.

Pełna legalizacja wag rolniczych

Oferowane przez naszą firmę wagi dla gospodarstw rolnych są dopuszczone do obrotu i użytkowania. Posiadamy specjalne zatwierdzenia z Głównego Urzędu Miar i Wag, dzięki czemu każdy Klient zyskuje gwarancję swobody oraz bezpieczeństwa w swojej pracy. Nasze wagi spełniają także normy europejskie związane z rozliczeniami handlowymi. Pokazują dokładne pomiary, nie ma tutaj miejsca na żadne pomyłki czy nieścisłości.

Wagi rolnicze na zamówienie

W przypadku prowadzenia działalności rolniczej niezwykle ważna jest precyzja i kontrola nad całym obrotem towarów w gospodarstwie. Zastosowanie naszych wag rolniczych sprawia, że właściciel doskonale wie, ile towarów zostało przywiezionych, a ile wywiezionych. Można na bieżąco monitorować stan swojego gospodarstwa, a wszystko w dogodnej formie. To także lepsze planowanie procesu produkcji i kontrola nad własnym biznesem.

SOLIDNOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ WAG TOWAROWYCH DLA ROLNIKÓW

Prezentowane wagi dla rolnictwa wyróżniają się solidnym wykonaniem, co zapewnia komfortowe użytkowanie, a także ich długowieczność. Konstrukcja została oparta na wytrzymałym pomoście, elektronicznym układzie pomiarowym oraz zastosowano specjalny miernik elektroniczny, który wyświetla wynik pomiaru. Jako producent gwarantujemy, że nasze wagi są praktycznie bezobsługowe, dzięki czemu każdy użytkownik poradzi sobie z procesem ważenia i nie jest tutaj niezbędna wielka wiedza.

Wagi rolnicze montujemy na betonowym fundamencie, który tworzy powierzchnię antypoślizgową. Jest także odporny na czynniki atmosferyczne oraz zapewnia optymalną stabilizację nawet w przypadku czułych elementów wagi. Wylewka betonowa powinna się odbywać zgodnie z zaleceniami, jakie dostarcza nasza firma. Gwarantujemy także wykonanie indywidualnego projektu takiej konstrukcji na zamówienie.

Pomost wagowy wykonany jest z wysokiej jakości stali, składa się z ramy modułowej wraz ze zbrojeniem. Całość jest sztywna i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

W naszej firmie oferujemy wagi rolnicze o rozmaitej wielkości, więc każdy Klient może dokonać indywidualnego wyboru. W przypadku takich gospodarstw najbardziej popularne są wagi 14-metrowe i 18-metrowe. Nasze urządzenia dostosowane są do każdego ciężaru, możemy ważyć pojazdy nawet o masie kilkunastu ton. Są przystosowane do ważenia systemów ciągnikowych i samochodowych, co zapewnia bardziej uniwersalne wykorzystanie na co dzień.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE ZASTOSOWANE W WAGACH ROLNICZYCH

Wagi rolnicze posiadają czujniki wagowe, jakie montuje się po obu stronach modułu. Cały system zbiera dane i oblicza precyzyjnie wagę. Zastosowanie elektronicznych mierników to wielka wygoda. Działają bezobsługowo, a wyświetlacz w przejrzysty i jasny sposób ukazuje informacje o dokonanych pomiarach.

Dodatkowo wagi można wyposażyć w system monitoringu czy inny system, który Klient sobie życzy. Można zastosować oprócz tego drukarkę termiczną albo igłową, zewnętrzny wyświetlacz oraz program komputerowy do obsługi wagi, by jeszcze bardziej zwiększyć jej funkcjonalność i wygodę użytkowania.