Miło nam będzie gościć Państwa

na naszej liście referencyjnej w gronie

zadowolonych użytkowników czego

sobie życzymy, a Państwu gwarantujemy.

Przemysław Żmudowski
Właściciel Wag-Pol Łęczyca

Producent samochodowych wag drogowych

Wag-Pol Łęczyca jest polskim producentem wag, który posiada 20 doświadczenie i nowoczesną strukturę. Cechy te umożliwiają projektowanie, produkcję, montaż i serwis wag samochodowych z zachowaniem wysokiej jakości wyrobów przy niskiej cenie produktu finalnego. Nasza firma posiada dopuszczenia i certyfikaty niezbędne do wdrożenia do obrotu wag drogowych i przemysłowych, które poddawane są sprawdzaniu zgodności i legalizacji zgodnie z przepisami obowiązującymi na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Stosowane przez nas elektroniczne układy pomiarowe wytwarzane są przez światowych liderów w tej branży, dzięki czemu pozwalają ze spokojem i pewnie eksploatować najazdowe wagi samochodowe nawet w najcięższych warunkach. Wagi naszej produkcji doskonale sprawdzają się w praktycznie każdej gałęzi przemysłu, a najcieplej mówią o nich ich użytkownicy (lista referencyjna).

Producent pomostów betonowych

Oferujemy pomosty:

  • żelbetowe,
  • prefabrykowane,
  • żelbetowo-stalowe.

Dla Państwa wygody wraz z pomostami przemysłowymi oferujemy także transport tych pomostów do miejsca montażu i nie tylko.

Nasze pomosty stalowe, żelbetowe i prefabrykowane  powstały w oparciu o kilkuletnie doświadczenie w zakresie montażu wag samochodowych często w bardzo trudnych warunkach. Na bieżąco obserwujemy i wprowadzamy korekty w produkcji pomostów tak, aby produkt finalny był wysokiej jakości. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Kutnie przy trasie krajowej 92 (stara dwójka) tuż przy węźle autostrady A1. Centralne położenie pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z transportem wag przemysłowych najazdowych do miejsca montażu oraz zminimalizowanie czasu transportu.

Firma Wag-Pol zrealizowała 1512 projektów, współpracuje z takimi firmami jak: Mlekovita,Budimex, Nestle, AVON, Mota Engil, IKEA, Łowicz, Dr. Oetker

W przypadku Państwa zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt!

Szukasz najlepszej wagi dla Twojego przedsiębiorstwa? Obejrzyj nasze produkty!