Waga samochodowa najazdowa

Wszystkie oferowane przez nas wagi posiadają odpowiednie zatwierdzenia typu wydane decyzją
Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie zezwalające na wprowadzanie do obrotu i użytkowania.

WAGA SAMOCHODOWA NAJAZDOWA – OPIS

Nasza firma oferuje wysokiej jakości wagi najazdowe, które odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Naszym klientom proponujemy produkty, które posiadają zatwierdzenia wydane przez Prezesa Głównego Urzędu Miar w Warszawie, co stanowi niezbędną gwarancję dla użytkownika. Wagi samochodowe najazdowe posiadają zezwolenie na wprowadzenie do obrotu oraz do korzystania z nich. Zawsze stawiamy na najwyższe standardy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wag najazdowych.

Oferujemy wagi samochodowe, które można wykorzystać jako najazdowe. Dostępne są w rozmaitych wymiarach pomostów, dostosowane do różnych opcji obciążenia.

Do wyboru dla użytkownika są również rozmaite typy pomostów, takie jak: żelbetowe i stalowo-żelbetowe lub stalowe na czujnikach tensometrycznych. Poszczególne segmenty posiadają także prosty system zaczepów w postaci wieszaków. Wysokość wagi może wynosić od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów nad poziomem drogi dojazdowej.

Waga najazdowa jest odpowiednia do umieszczenia w każdym terenie i korzystać z nich w pełni komfortowy sposób.

Konstrukcja wagi samochodowej najazdowej składa się z dwóch, trzech albo czterech ław żelbetowych. Wykonane są one na specjalnej podsypce z betonu B – 10 Mpa, a więc jest to chudy beton. Dodatkowo fundament konstrukcji stanowią dwa najazdy. Ich rodzaj jest dostosowany indywidualnie do potrzeb i wymagań użytkownika, co stwarza wiele możliwości do wykorzystania.

FUNKCJONALNOŚĆ I KOMFORT UŻYTKOWANIA WAG SAMOCHODOWYCH NAJAZDOWYCH

Oferujemy wagi w pełni funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu. Nie trzeba budować instalacji odwodnienia. Można łatwo utrzymać całość w czystości, nie ma miejsc, w których mogłoby się zbierać błoto albo inne zabrudzenia. Wystarczy jedynie raz na jakiś czas zmyć zanieczyszczenia spod pomostu wagi, wykorzystując bieżącą wodę. Waga jest także odporna na czynniki zewnętrzne, więc nie trzeba się obawiać na przykład przymarznięcia. Nasze wagi to pełna wygoda dla użytkownika, pomost nie wymaga specjalnej obsługi. Charakteryzują się prostym i łatwym dostępem do elektronicznych elementów układu pomiarowego, dzięki czemu użytkownik może z tego swobodnie korzystać.

Wagi samochodowe najazdowe ułatwiają organizację pracy na placu

Waga samochodowa najazdowa pozwala na sprawne ważenie pojazdów. Na wagę wjeżdżają wyłącznie te pojazdy, jakie mają zostać zważone, co zapobiega ciągłemu ruchowi po placu czy po wadze, bez konieczności ważenia. Taki system sprzyja większej żywotności konstrukcji.

Dodatkowo wagi są dostępne w atrakcyjnych wersjach kolorystycznych, co pozwala na udekorowanie placu, przyciąga uwagę, a także wpływa pozytywnie na wizerunek firmy.

W opcjonalnym wyposażeniu wag samochodowych najazdowych znaleźć można nowoczesną drukarkę termiczną lub igłową, które pozwalają na wydrukowanie kwitów wagowych, a także wyświetlacz zewnętrzny, komputerowy program do obsługi wagi i wiele innych opcji dobieranych indywidualnie do potrzeb użytkownika.