Slide background

Miło nam będzie gościć Państwa

na naszej liście referencyjnej w gronie

zadowolonych użytkowników czego

sobie życzymy, a Państwu gwarantujemy.

Przemysław Żmudowski
Właściciel Wag-Pol Łęczyca

O NAS

Wag-Pol Łęczyca jest polską firmą posiadającą długoletnie doświadczenie i nowoczesną strukturę. Cechy te umożliwiają projektowanie, produkcję, montaż i serwis wag z zachowaniem wysokiej jakości wyrobów przy  niskiej cenie produktu finalnego. Nasza firma posiada dopuszczenia i certyfikaty niezbędne aby wdrożyć do obrotu wagi, które poddawane są Sprawdzaniu Zgodności i legalizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami na terenie Polski i Unii Europejskiej.

Stosowane  przez nas elektroniczne układy pomiarowe są wytwarzane przez światowych liderów w tej branży,  pozwalają  ze spokojem i pewnie eksploatować wagi nawet  w najcięższych warunkach.
Wagi naszej produkcji doskonale sprawdzają się w praktycznie każdej gałęzi przemysłu  a najcieplej o nich mówią ich użytkownicy (lista referencyjna).

Oferujemy pomosty:

  • żelbetowe,
  • prefabrykowane,
  • żelbetowo – stalowe

Oferujemy transport

  • Dla Państwa wygody wraz z pomostami oferujemy także transport tych pomostów do miejsca montażu i nie tylko.

Nasze pomosty powstały w oparciu o kilkuletnie doświadczenia w zakresie montażu wag samochodowych często w bardzo trudnych warunkach ich pracy. Właściwie na bieżąco obserwujemy i wprowadzamy korekty w produkcji pomostów tak aby produkt finalny był wysokiej jakości.

Lokalizacja naszego zakładu produkcyjnego znajduje się w Kutnie przy trasie krajowej 92 (stara dwójka) tuż przy węźle autostrady A1.

Centralne położenie pozwala na zoptymalizowanie kosztów związanych z transportem wagi do miejsca montażu wagi oraz skróceniem do minimum czasu transportu.

W przypadku Państwa zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt.

Szukasz najlepszej wagi dla Twojego przedsiębiorstwa? Obejrzyj nasze produkty!